Translate

19 Ocak 2014 Pazar

2068.bölüm..

koşturarak yukarı çıktım.. kahve içiyorlardı.. dayımın koltuğunun kenarına oturup,sarıldım.. bir süre öpüp,koklaştık..
erol-- iremm..
irem-- hı..
erol-- bak bana..
irem-- (doğrulup,baktım..) efendim.. ne oldu..ne söyleyip de,keyfimi kaçıracaksın..
erol-- mecburum.. tamam de,keyfin kaçmasın..
irem-- (kalkıp ,yerime geçtim ) ben kolay tamam demem,bilmiyor musun.. bu da demek oluyor ki,keyfim kaçacak.. ..söyle hadi..

erol-- tijenin serbest kalması,an meselesiymiş.. kefalet yatırılmış.. nedim bey, sana..ufuğa yaklaşamaması için.. karar çıkarttırıp,koruma istemiş daha önceden... mahkeme az önce,kabul etmiş.. ufuk fark ettirilmeden takip edilecekmiş.. tuğrulla elaya,bildirilecek tabi.. birisi beni takip ediyor, dememen için.. ersin bey,sana söylememi istedi.. bil de,bilme yani..

irem-- ne zaman olmuş bu,nedim bey söylemedi de..
erol-- az önce dedim ya.. daha haberi yoktur.. yerinde de değilmiş..
irem--evet,biliyorum..  iyi,tamam.. başka..

erol-- (gülümseyip ) burada beyaz bir jeep varmış.. satmayacağım demişsin.. o nerede. kime verdin..
irem-- kim soruyor.. ve niye..

erol-- tamamen şahsi birşey.. sami bey,özür diledi..  direksiyonun altına,bir dinleme cihazı koymuş.. bugün de,alabilmek için gelmiş ama aracı göremeyince.. şaşırmış.. ne olur, alın onu.. irem hanıma da birşey söylemeyin,çok pişman oldum.. dedi.. zaten,anlayamadıkları bir nedenle.. parazitten,hiç birşey duyamamışlar.. ergün,alanı genişletmiş herhalde.. ama şimdi ,bir kadının dua ettiğini ve ağladığını duyuyorlarmış..

irem-- (şaşkınlıkla)nee.. sende özürünü, kabul mu ettin yani.. şahsi ne demek..bu düpedüz,görevi kötüye kullanmak.. bir daha geldiğinde,içeri adım atabiliyor mu.. görsün bakalım..
bence senin dayım olduğunu anlayınca,aniden pişman oldu ama artık fark etmiyor.. mimlendi..
 turgutu araştırmış,sorulacak birşeyi kalmadığında görmeye gelmiş.. arabayı sanki turgut kullanacak dedim de,dinlemek istiyor.. (sinirle ) bak ya.. benim arabama da,bindi.. bende samimiyetine güvenerek dinledim.. ya oraya da ,koyduysa..
yemin ediyorum,psikolojimi bozuyorsunuz.. uzak olun benden..
 bu ne ya.. bıktım,bıktımm..

Hiç yorum yok: