Translate

29 Kasım 2013 Cuma

2051.bölüm..

irem-- kemal ve nedim bey ile toplantıda olacağız.. acil birşey olursa,haber verin.. akşam misafirleri kim karşılamak,istiyor.. kim uygun diye, soruyorum..
melis-- ben karşılarım.. ilter beyle beraber gidecektik,konuşmaları biliyorum..
yurt çapındaki büyük , güvenilir toptancıları da.. bedri ve şuleyle aradık..özet olarak; hepsi alır- satarız..
tv konusunda;" diğer ürünlerin bir piyasası var.. bu marka da biliniyor.. kaliteli ama pahalı olduğundan,satışı cazipleştirmek için.. bizlere uygun fiyatlı vermeniz lazım..  renkli tv ,insanlara ilginç gelebilir ama reklamsız fazla bir beklentiye kapılmayın.. bu piyasaya..yaz aylarında girmeniz gerekirdi "dediler..

irem-- siz merak etmeyin,kışın da girilir.. ezberlerini bozacak öyle promosyon ve reklam yapacağım ki.. aralık ,bizim ayımız olacak..
 yurt içi-yurt dışı fuar,organizasyon tanıtım ve reklam içerikli..yeni şirket kuruyorum ve müdür olarak da,seni düşünüyorum.. o nedenle hazırım demen,benim için çok önemli..

melis-- bunalımdan çıktım,an itibariyle.. hazırım,ben..

kahkahalarla güldük..
irem-- emin misin.. faruk beyi,tamamen sildin mi.. erteledin mi..
melis-- erteledim,eminim.. ki,fikrimi değiştirecek herhangi bir gelişme olsa dahi.. ben,gitmem.. gelebiliyorsa,o gelir..
irem-- iyi,hayırlı olsun o halde.. bedri beyin arkadaşları ile
görüşelim,kadronu oluştururuz..

hepsi tebrik ettiler..
irem-- bedri bey,sizin söylemek istedikleriniz var mı durumunuz hakkında..
bedri-- yok.. okul ve iş dolduruyor zamanımı..

irem-- sizi,yurttan alsam .. yakınlarda bir evde kalsanız,vermeyi düşündüğüm sorumluluk..sizi zorlar mı.. dersleriniz açısından ve temelli gitmeyi düşündüğünüzden, soruyorum..

bedri-- zorlamaz,elimden geleni yaparım.. teklifiniz,güveniniz gurur verici.. okul bittikten sonra ,bir süre daha kalabilirim ..  hatta gitmemeyi bile düşünebilirim.. sizlerden,çalışmaktan.. çevremden memnunum.. ama kendimi sudan çıkmış balık gibi, hissediyorum... göl ile avunuyorum da.. denizin yeri ayrı.. yakın olmalıyım,anlatabiliyor muyum..

irem--(gülümsedim)evet..  okulun bitip,işleri rayına oturtunca..
Mersin,Antalya İzmir ,İstanbul ve Ankarada bürolar  olacak ,sende mesul müdür olarak.. ekibini kontrol için.. gezeceksin  desem.. gitmeyi hala düşünür müsün..
bedri-- (gülerek) yok canıım,ne gitmesi.. kabul,ediyorum..

kahkahalarla güldük..

yasemin-- iş kolunu sormadınız,bedri bey.. belki şıklığınızdan ödün vermeniz ,toz toprak olmanız gerekebilir..
bedri--(bana bakarak) doğru mu..
irem-- ehh,kısmen..  yasemin hanım,ne tahmin ettiğinizi duyabilir miyim..

Hiç yorum yok: